Vodoinstalační práce

Vodoinstalační práce jsou důležité nejen při výměně Vašeho starého bytového jádra. Jen těžko si dokážeme představit moderní bydlení bez kvalitně provedeného – a především funkčního – provedení rozvodů vody a kanalizace. Jedná se však nejen o rozvedení samotné vody, ale i o napojení bojlerů, připojování praček a myček nádobí a v neposlední řadě i kanalizačních svodů.

Naše firma Vám vymění vaše zastaralé rozvody vody a kanalizace tak, aby mohly splňovat nároky současné doby. Současné rozvody jsou již mnohdy velice zastaralé a neodpovídají obvyklým standardům, proto je třeba zvážit jejich výměnu. Na základě vašich přání vyhotovíme projekt. Po samotné práci následují různé zkoušky a následně se může dílo předat včetně všech nezbytných dokumentů. Staré vodoinstalační rozvody však není vždy nutné zcela předělávat a vyměňovat, někdy je postačí pouze rozšířit či opravit. V konečné fázi však hraje důležitou roli jejich revize.

Potrubí vodoinstalací je nejčastěji buď z plastu nebo z mědi. Základem však musí být vždy hygienická nezávadnost a schopnost odolávat korozi, nemluvě o požadavku na dlouholetou životnost. Příliš staré trubky mohou do vodního proudu uvolňovat železo, což našemu organizmu příliš nepřispívá. Mnohdy se můžete setkat i s vodou obarvenou rzí. Z tohoto důvodu jsou často staré železné rozvody vyměňovány za plastové, u nichž nehrozí žádné uvolňování škodlivých částic, nehledě na to, že plast nepodléhá korozi.

Naše firma provádí vodoinstalační práce s mnohaletou zkušeností a v souladu se všemi nezbytnými předpisy, normami a technologickými postupy.

Stavební práce - Vodoinstalační práceStavební práce - Vodoinstalační práceStavební práce - Vodoinstalační práce

Naše firma Vám nabízí provedení profesionálních stavebních prací nebo instalaci veškerého dodávaného sortimentu. Případné dotazy nebo objednání služeb můžete učinit na
tel. 777 282 860.

 

Kontaktní informace na Vás
Firma:
Jméno:
Příjmení: *
Ulice:
Obec:
PSČ:
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz nebo objednávka, požadovaný termín návštěvy technika :
Čeho se vaše poptávka týká:
Datum:
Hodina:
Zde nám prosím uveďte vaše dotazy. Zaměření provádí technik zpravidla v pondělí až pátek ve výše uvedených časech. Požadujete-li jiný termín napište nám Váš požadavek.
Pozn:   * tyto údaje je nutno vyplnit