Topenářské práce

Součástí našich služeb jsou i kompletní topenářské práce. Ve Vašem bytě tak zrekonstruujeme či rozvedeme topení, nainstalujeme kotel, nebo i podlahové vytápění.

Kvalitně provedené rozvody topení musí zajistit dlouhodobou životnost a bezpečnost. Materiál potrubí pak může být buď z plastu, kovu (měď, ocel) či tzv. vícevrstvých materiálů. Měděné rozvody vydrží vysoké teploty a jejich hladký povrch odolává korozi a různým usazeninám. Plastové trubky jsou pak výrazně levnější a jejich instalace a spojování o poznání snazší. Plast samozřejmě nepodléhá korozi a průtok vody je méně hlučný. Na druhou stranu však neposkytuje takovou tepelnou odolnost jako kov. Pokud se tak nemůžete rozhodnout mezi provedením z plastu nebo kovu, přichází v úvahu i vícevrstvé potrubí, které spojuje vlastnosti jak kovových, tak i plastových materiálů. Nejsou příliš cenově ani instalačně náročné a jsou rovněž velice odolné a tvarově stálé.

V případě výběru plynového či elektrického kotle vám rádi poradíme a doporučíme nejlepší variantu. Při výběru kotle je vhodné zvažovat nejen jeho cenu, ale i parametry. V tomto případě se tedy nevyplatí příliš šetřit, neboť koupě kotle by měla být investicí do budoucna a měl by mít tedy dlouhou životnost.

Ve starých panelákových bytech se rovněž můžeme často setkat s nevyhovujícím vytápěním. Za tímto účelem doporučujeme výměnu starých topných těles za modernější, která mají vyšší výhřevnost a zlepší vám i tzv. tepelnou pohodu.

Podlahové topení se v posledních letech stalo velmi oblíbenou záležitostí. Jedná se nepochybně o luxusní věc, která už však není pouze výdobytkem moderní doby, který si jen málokdo může dovolit. Podlahové vytápění si může dnes pořídit již téměř každý. Instalaci podlahového vytápění je tak vhodné zamýšlet současně s výměnou podlahové krytiny. Výhodou tohoto druhu vytápění jsou rovněž energetické úspory, jelikož je teplo rozprostřeno po celé místnosti a energetické ztráty jsou tak mnohem nižší než u klasického topení.

Naše firma Vám nabízí provedení profesionálních stavebních prací nebo instalaci veškerého dodávaného sortimentu. Případné dotazy nebo objednání služeb můžete učinit na
tel. 777 282 860.

 

Kontaktní informace na Vás
Firma:
Jméno:
Příjmení: *
Ulice:
Obec:
PSČ:
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz nebo objednávka, požadovaný termín návštěvy technika :
Čeho se vaše poptávka týká:
Datum:
Hodina:
Zde nám prosím uveďte vaše dotazy. Zaměření provádí technik zpravidla v pondělí až pátek ve výše uvedených časech. Požadujete-li jiný termín napište nám Váš požadavek.
Pozn:   * tyto údaje je nutno vyplnit