Dodávka a montáž oken

Naše firma se specializuje na celou škálu stavebních prací, s čímž souvisí i kvalitní montáž oken včetně dodávky. Okna jsou bezesporu jednou z nejdůležitějších součástí bytu či domu, pouštějí do domu světlo a pokud jsou nekvalitní nebo jen nevzhledné, působí jako pěst na oko. Zejména stará okna v panelákových domech jsou zašlá věkem a neposkytují takový komfort, jaký by měly. Často netěsní a v závislosti na to si v zimních měsících značně připlatíte za topení.

V současnosti jsou nejpoužívanější plastová okna (v různých barevných provedeních), které nejenže skvěle vypadají, ale poskytují rovněž i dokonalé těsnění. Jak už bylo řečeno, plastová okna se vyrábí v mnoha barevných provedeních. Poskytují dokonce i různé vzory, např. imitující dřevo. Pokud tedy nejste zastánce bílého plastu, můžete si nechat namontovat okna v dřevitém vzoru.

Nejsou však jen okna plastová. Samozřejmě montujeme okna i z jiných materiálů jako je hliník, ocel či dřevo, které má nepochybně své kouzlo přinášející do bytu pohodu a teplo domova. V úvahu samozřejmě přicházejí i okna kombinovaná, tedy z různých druhů materiálu.

Velkou roli však nehraje jen estetická stránka oken, ale především jejich správná montáž. Z tohoto hlediska poskytujeme tu nejvyšší možnou kvalitu podloženou mnohaletými zkušenostmi v oboru stavebních prací. Základním předpokladem kvalitně namontovaných oken je usazení jejich rámu do stavební konstrukce, tedy jejich vzájemné propojení (tzv. připojovací spára). Otvory ve zdech samozřejmě musí přesně odpovídat velikosti a tvaru oken. Připojovací spáry musí zajistit voděodolnost, neprodyšnost i zvukoizolaci. Nevyplácí se tedy šetřit právě na montáži oken. Jejich nekvalitní montáž tak ve výsledku stejně vyvolá vyšší náklady na energie, a to právě kvůli nepříliš dobře těsnicím spárám. Z tohoto důvodu je také dobré vybrat správný těsnící materiál (tmel, lišty, těsnicí pásky, fólie). Tento výběr pak závisí nejen na typu oken, ale i složitosti a charakteru stavební konstrukce.

Výběrem správného těsnicího materiálu se však nemusíte trápit. Naše firma je tu pro Vás a se vším Vám rádi poradíme a zajistíme montáž oken v té nejvyšší možné kvalitě.

Stavební práce - Montáž okenStavební práce - Montáž okenStavební práce - Montáž oken

Naše firma Vám nabízí provedení profesionálních stavebních prací nebo instalaci veškerého dodávaného sortimentu. Případné dotazy nebo objednání služeb můžete učinit na
tel. 777 282 860.

 

Kontaktní informace na Vás
Firma:
Jméno:
Příjmení: *
Ulice:
Obec:
PSČ:
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz nebo objednávka, požadovaný termín návštěvy technika :
Čeho se vaše poptávka týká:
Datum:
Hodina:
Zde nám prosím uveďte vaše dotazy. Zaměření provádí technik zpravidla v pondělí až pátek ve výše uvedených časech. Požadujete-li jiný termín napište nám Váš požadavek.
Pozn:   * tyto údaje je nutno vyplnit