Montáž kuchyňských linek

Naše služby zahrnují i výrobu a montáž kuchyňských linek na míru, které zhotovujeme přímo podle přání a požadavků zákazníka. Kuchyňské linky vyrábíme přímo na naší vlastní truhlářské dílně a hotovou kuchyň k vám po výrobě dovezeme a samozřejmě namontujeme.

Kuchyně se v posledních letech staly jakýmsi srdcem celého bytu. V kuchyni se zpravidla setkává celá rodina a jen těžko si bez ní dokážeme představit kvalitní bydlení. Na trhu existuje celá řada materiálů a vzorů, ze kterých lze takovou kuchyňskou linku vyrobit. Každý samozřejmě preferuje něco jiného. Každý takový materiál je jiný nejen svou cenou, ale i vlastnostmi.

Nejpoužívanějším materiálem je přitom lamino, které se používá jak pro výrobu korpusu, tak i dvířek. Co se týče ceny, lamino je jedním z nepříznivějších materiálů. Navíc poskytuje mnoho různých vzorů a barev. A co vlastně to lamino je? Jedná se o dřevovláknité desky, na které je nalisovaná fólie v různých barvách či vzorech (např. dřevo).
Další cenově příznivou variantou jsou tzv. MDF desky, které poskytují nekonečné množství různých prolisů a vzorů. Následně nalepená PVC fólie na tyto desky pak dokáže skvěle imitovat dřevo za nízkou cenu.

Nic se samozřejmě nevyrovná pravému dřevu. Masivní kuchyně jsou elegantní nepochybně mají své osobité kouzlo. Dvířka jsou vyrobena z masivních dřevin, např. buk, dub, olše, borovice či smrk. Povrch se následně může buď nalakovat či namořit, čímž lze docílit mnoha různých odstínů. Samotná dvířka pak nemusí zůstat hladká, ale lze na nich vytvořit i různé varianty prolisovaných vzorů.

Kromě masivu se však v hojné míře používá i dýha. Ta nabízí líbivý přírodní vzhled, který se hodí nejen do bytu, ale třeba i na chalupu. Základem dýhy jsou opět desky, na které se následně nalepí pláty dýhy u různých sílách. Tím může být opět buď klasické dřevo (buk, olše, dub apod.) či exotické dřeviny.

Naše firma Vám nabízí provedení profesionálních stavebních prací nebo instalaci veškerého dodávaného sortimentu. Případné dotazy nebo objednání služeb můžete učinit na
tel. 777 282 860.

 

Kontaktní informace na Vás
Firma:
Jméno:
Příjmení: *
Ulice:
Obec:
PSČ:
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz nebo objednávka, požadovaný termín návštěvy technika :
Čeho se vaše poptávka týká:
Datum:
Hodina:
Zde nám prosím uveďte vaše dotazy. Zaměření provádí technik zpravidla v pondělí až pátek ve výše uvedených časech. Požadujete-li jiný termín napište nám Váš požadavek.
Pozn:   * tyto údaje je nutno vyplnit