Bourací a demoliční práce

Naše firma se už více jak dvacet let orientuje především na rekonstrukce bytů a bytových jader. Se samotnou rekonstrukcí pak souvisí i bourací a demoliční práce, jakožto jedny z počátečních fází celého procesu přestavby. Ale co je tedy potřeba bourat? Především stará bytová jádra jsou často ve velmi zdevastovaném stavu a z pohledu estetiky, hygieny i bezpečnosti již v dnešní době nemohou splňovat požadované nároky, nehledě na to, že některá stávající jádra neodpovídala těmto požadavkům ani v době, kdy byla instalována.

Z tohoto důvodu se stávající příčky bytových jader – které jsou většinou z umakartu – bourají a namísto nich se vystavují nové, především z pevných ytongových tvárnic.

A v čem přesně je ytong lepší než umakart? Odpovědí na tuto otázku je více. Nehledě na pevnost ytongových tvárnic, jejich snadnou manipulovatelnost a příznivé životní vlastnosti je umakart dosti nevzhledným materiálem, který se u nás vyráběl přibližně od poloviny 20. století a především v panelákových domech je noční můrou mnoha lidí až dodnes. Umakart však s dnešními standardy a materiály nemůže soupeřit.

Bourací práce však nezasahují pouze do umakartových příček v bytových jádrech, týkají se celého bytu včetně vytrhání starých podlah, vybourávání oken, dveřních zárubní, starých zařizovacích předmětů apod.

Součástí bouracích a demoličních prací je i následná nakládka a odvoz odpadů v námi připravených kontejnerech. Samozřejmostí je i hrubý úklid, především ve společných domovních prostorách. Při práci dbáme na bezpečnost a veškeré prostory předpřipravujeme tak, aby nedošlo k jejich trvalému znečištění či poškození (např. výtah oblepujeme fólií). Dále v prostorách domu vyvěsíme informační plakáty o prováděných pracích a hlučné práce provádíme pouze ve vymezených hodinách, které lze rovněž přizpůsobit např. podle zvláštních požadavků bytového družstva apod.

Stavební práce - Bourací práceStavební práce - Bourací práceStavební práce - Bourací práce

Naše firma Vám nabízí provedení profesionálních stavebních prací nebo instalaci veškerého dodávaného sortimentu. Případné dotazy nebo objednání služeb můžete učinit na
tel. 777 282 860.

 

Kontaktní informace na Vás
Firma:
Jméno:
Příjmení: *
Ulice:
Obec:
PSČ:
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz nebo objednávka, požadovaný termín návštěvy technika :
Čeho se vaše poptávka týká:
Datum:
Hodina:
Zde nám prosím uveďte vaše dotazy. Zaměření provádí technik zpravidla v pondělí až pátek ve výše uvedených časech. Požadujete-li jiný termín napište nám Váš požadavek.
Pozn:   * tyto údaje je nutno vyplnit